יום כיף לנשים בלבד – בילוי ספא ומסעדה טובה

לפעמים פשוט אין ברירה אלא לברוח מחיי היום יום המתישים, השגרה הלוחצת ולבלות כמה ימי חופשה. יש כל מיני סוגים של חופשות ולכל אחד מהסוגים האלה יש קסם משלו אבל אי אפשר להתכחש לקסם המיוחד של יום בילוי ופינוק נשי עם החברות.

להיות אישה בשנות האלפיים זה לא פשוט בכלל. בנוסף ל"חובות" המסורתיות של נשים כמו דאגה לבעל, לבית ולילדים, נשים כיום צריכות לחלוק בעול הפרנסה ולצאת לעבוד.

הדבר הביא לכך שמרביתנו נמצאות במאבק מתמיד בניסיון להצליח לעשות את הכל: לנהל קריירה מצליחה, לבלות זמן איכות עם הילדים תוך קיום חיי נישואים / זוגיות ושמירה על בית נקי. אני לא יודעת אם הדבר אפשרי או לא, אבל מה שבטוח – זה לא פשוט בכלל.

בדיוק בשביל זה הומצאו ימי פינוק נשיים עם החברות. אין כמו לקחת הפסקה מהחיים, לאסוף כמה חברות טובות ולצאת איתן ליום שלם של פינוק, שיחות, השלמת פערים וריכולים.

על מנת לקיים יום שכזה באופן המוצלח ביותר יש לעקוב אחר שלושת המ"מים: מסעדה טובה, מסז' וספא ומלא צחוקים.

מלא צחוקים

הכלל הראשון ואולי החשוב ביותר לפני שיוצאים לחופשת בנות הוא לבחור חבורה נחמדה של חברות טובות, כאלה שתרגישו איתן בנוח ותוכלו להירגע בנוכחותן לגמרי.

זה לא הזמן להזמין את החברה הממורמרת שתעכיר את האווירה עם סיפורי "בעלי אף פעם לא עוזר בבית" ודומיהם.

בגלל שחופשת בנות היא משהו שקורה לעתים רחוקות כל כך מומלץ באמת להתעלם משיקולי "לא נעים" ו"לא יפה" ולבחור רק את החברות שבאמת כיף לך איתן.

אחרי הכל, כל הרעיון בחופשה הוא להיזכר איזה כיף יכול להיות לצאת רק עם הבנות ולשכוח לרגע מהטרדות של היום יום.

מסעדה טובה

אי אפשר לתכנן יום פינוק מבלי להתייחס לנושא הארוחות. יום פינוק עם הבנות הוא בדיוק הזמן המתאים ללכת לנסות את המסעדה החדשה ששמעתן עליה ותמיד רציתן ללכת אליה.

אווירה טובה וחברות טובות אלו דברים שתמיד הולכים יותר טוב כאשר משלבים אותם עם אוכל טוב. חשוב להדגיש שיום בילוי עם הבנות הוא לא הזמן להתחיל לחסוך בכסף או בקלוריות.

כל יום אנחנו מלאות דאגות, חושבות על כל צעד וחושבות על כל ביס. יום פינוק עם החברות הוא בדיוק הזמן לשכוח מכל זה, להשאיר את הדאגות למחר ופשוט ליהנות ולהתפנק עד הסוף. אל דאגה: את הדיאטה תוכלו להמשיך מחר.

מס'ז וספא

זה הסעיף המרכזי ביום פינוק עם החברות שהרי זה הסעיף שמתייחס לפינוק עצמו. כדאי לבחור מקום נחמד שערוך לקבל מספר אנשים.

מקום קטן בו בעלת הבית היא פקידת הקבלה, המטפלת וגם גובת התשלומים יכול להתאים לכל אירוע אחר, אבל הפעם באמת חשוב שתוכלו ליהנות ביחד ולא לבזבז את כל היום בלחכות אחת לשנייה. מקום אחד שיכול להתאים למטרה זו הוא "אחוזת ציפורי הגלילית" למשל.

המקום מעוזב באווירה כפרית מרגיעה ומשלב בין טיפולי ספא מרגיעים לטיפולים הוליסטים מפנקים.

בסופו של דבר לא משנה באיזה אופן תחליטו לבלות את יום הפינוק שלכן עם הבנות או אם תלכו לספא או שמא למניקור פדיקור, העיקר שתזכרו לקחת הפסקה מהחיים, לקחת חברות טובות ולבלות יום שלם שכולו נשים, דיבורים וכיף.

קיראו המלצות על פינוקים לנשים

תגים: , , , , , ,

כתיבת תגובה