חופשה רומנטית בשדה בוקר

לא כולם יודעים אבל אנחנו ממליצים בחום: חופשה זוגית ורומנטית בדרום – בשדה בוקר! הפתעה לא שגרתית לחגיגת יום הולדת אינטימית ומענגת…

לפני כמה חודשים חגגנו חגיגה כפולה: גם יום הולדת 25 לבת הזוג המקסימה שלי וגם שלוש שנות זוגיות מאושרת.

ככה יצא שהתחלנו לצאת ממש בסמוך ליום הולדת שלה, ואז כל שנה אני צריך לחשוב כדי להשקיע ולעשות משהו מיוחד שיכסה את שתי החגיגות האלה.

אחרי שלוש שנים כבר לומדים להכיר, פחות או יותר, את מה שבן/בת הזוג אוהבים, ואם יש דבר אחד שאני יודע עליה זה שהיא מאוד אוהבת לטייל.

בתור קיבוצניקית לשעבר מהצפון היא חרשה את רמת הגולן ובקעת עמק הירדן, וגם לא מעט את הגליל העליון והתחתון – אבל את המדבר היא ממש לא מכירה.

אז החלטתי שבתור הפתעה ליומולדת ניקח אותה לאחלה של צימר במדבר, ונשלב איזה טיול קליל, כי אמנם אנחנו אוהבים לטייל אבל בכל זאת, לא רוצים שכל החופשה תעבור על הליכה במדבר.

חבר הציע לי שנלך לאזור נחל צין, דהיינו שדה בוקר.

האמת שבהתחלה לא רציתי כי כל מה שזכרתי זה ששדה בוקר זה בעיקר מדרשה וחשבתי שבטח הלינה שם זה ביחידות דיור ששייכות למדרשת שדה בוקר.

לא שיש לי משהו נגד זה, חלילה, פשוט חשבתי שאם כבר אני עושה משהו מיוחד אז אולי כדאי שזה יהיה צימר.אבל אותו חבר הפנה את תשומת ליבי לכך שגם צימרים יש באזור שדה בוקר, ואני הופתעתי לראות שחלק מהם הם אפילו רומנטיים מאוד.

בסוף, אחרי לא מעט לבטים, בחרתי במתחם צימרים של אורליה. שתי בקתות עץ מבודדות שנמצאות בתוך המדבר, ובתצלום הנוף שבאתר שלהם נראות כאילו הונחתו מהחלל הישר אל תוך הטבע הפראי.

כדי להעצים את חווית הפראיות מחנים את הרכב מרחק של כמאה מטר מהם והולכים ברגל עד אליהן.

לדברי בעלת הבית, שגם תכננה אותן, הבקתות נבנו בטכניקת אדריכלות מיוחדת שהתאימה אותן לאקלים המדברי כך שמזג האוויר של המדבר ישמש כמיזוג טבעי, ללא הצורך בשימוש במזגן לחימום או קירור.

אל תדאגו, מי שבכל זאת רוצה יש פה מזגן, אבל באמת שלא היינו צריכים להשתמש בו.

מה שכן, כדאי שתתרגלו מראש לעובדה אחרת: השירותים הם שירותים ביולוגיים.

לא כימיים חס וחלילה וזה גם לא פוגם לרגע בהנאה שבחופשה אבל סתם שלא תופתעו שלא מורידים כאן את המים.

אחרי שהתמקמנו ונחנו קצת בתוך הצימר, שאני חייב לציין שהוא מרשים מבפנים לא פחות ממה שהוא מבחוץ, הלכנו לטיול המובטח במדבר והלכנו לעין עבדת הסמוכה.

היו לנו שתי אפשרויות – טיול ארוך יותר שגם כולל טיפוס בסולמות ברזל או טיול קצר יותר ללא השימוש באותן הסולמות.

בסוף בחרנו על הטיול הקצר ושילבנו בו גם פיקניק שהכנו מראש ויצא מאוד מקסים ורומנטי.

כשחזרנו לבקתות בעלת הבית הציעה לנו, ואנחנו הסכמנו מיד, לשלב גם כחלק מהחופשה טיפול הוליסטי, סוג של עיסוי רק יותר רפואי.

לא שהיינו צריכים חלילה טיפול אחרי הליכה כל כך קצרה אבל אף פעם לא מזיק להתפנק, וחוצמזה – כבר אמרתי – החגיגה היא כפולה וכדאי שתהיה בהתאם.

את הערב סיימנו עם שני בקבוקי יין שהבאנו מהבית בתוך הצימר, וזה כל מה שאני יכול לספר לכם. את השאר, בואו נשאיר לדמיון.

תגים: , , , , , , , , , , , , ,

תגובה אחת לפוסט "חופשה רומנטית בשדה בוקר"

כתיבת תגובה