צימר וחופש לנפש למדה – חופשה באמצע המבחנים

בואו לקרוא ולהבין איך אני נוהג לפנק את זוגתי שתחייה, ממש בתוך תקופת המבחנים העמוסה – יוצאים לחופשה מהנה ומפנקת לגוף ולנפש, ואיפה אם לא במתחם צימרים קייצי ומרענן…

בחודש האחרון הבית שלנו נמצא תחת משטר קפדני של למידה. בת זוגתי המקסימה, סטודנטית ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים ותולדות האמנות, נמצאת בעיצומה של תקופת הבחינות, שכוללת לא פחות מ-11 בחינות בדרגות קושי משתנות.

כדי להקל על הסבל והלחץ אני הפכתי לסוג של עוזרת בית: מכין אוכל, שוטף כלים, מנקה את הבית, עושה כביסה וגם, כמובן, קניות.

הכל כדי לא להסיח את דעתה או להסיט אותה ממסלול הלמידה הקשה, שיוביל אותה בבטחה לעבר התואר השני.

אבל אחרי שלושה שבועות כאלה החלטתי שזהו, אני לא יכול יותר לחיות תחת אותה קורת הגג איתה ולהרגיש כאילו אנחנו נמצאים במרחק של מאות קילומטרים.

זה לא יתכן, הרי, שהיא יושבת בפינת העבודה עם המחשב הנייד ואני, חמישה מטרים לידה – מול הטלוויזיה – בלי לדבר אחד עם השני.

אז ניצלתי הזדמנות שנקרתה בדרכנו בגלל עשרה ימי הפסקה בין מבחן למבחן ואמרתי לה: יש לך בדיוק עד מחר בבוקר לארוז, כי אנחנו יוצאים לחופש של יומיים באיזה צימר בצפון.

בלי ויכוחים! ויאללה לצימר

לא השארתי לה הרבה מקום להתווכח, הרי בסך הכל היא הבינה שהיא תצטרך במוקדם או במאוחר לפצות אותי על כל העמל הרב שהשקעתי כדי שלה תוכל להיות סביבת למידה שקטה.

נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי צימרים פנויים בצפון ולמזלי משימת איתור הצימר הייתה קלה בהרבה מאשר חשבתי.

ברוח האירועים האקטואליים הסתכלתי על המפה וצד את עיני מצפה הילה שבגליל המערבי.

ידעתי שאם כבר מקום שקט – זה יהיה – אתם יודעים, בגלל שכולם שם צועדים למען גלעד שליט. כבר בטלפון השני שעשיתי מצאתי מקום פנוי בבקתות של אלוני דבש.

הזמנתי לנו בקתה והלכתי לראות איך מתקדמת מלאכת אריזת התיק של בת הזוג.

יוצאים לדרך

התכנון היה להשכים קום למחרת על הבוקר אבל שנינו היינו עייפים מדי, אז התעוררנו מאוחר, ומרחנו חצי מהבוקר בהתארגנות סופית, שכללה גם מקלחת, ארוחת בוקר, וכוס קפה שבה יצא לנו, לראשונה מזה ארבעה ימים, לשבת ולדבר אחד עם השני באינטימיות רבה.

משם המשכנו בנסיעה זריזה (הכבישים היו ריקים, בכל זאת – אמצע שבוע) לאיזור הגליל המערבי.

ככל שהתקדמנו וקראנו עוד באינטרנט (איזה מזל שיש איי-פון) על מגוון אטרקציות ודברים מעניינים שיש לעשות באזור מצפה הילה, המקום התגלה לנו כבחירה מוצלחת במיוחד.

מסתבר שבתור חובבי אמנות (הרי, בת הזוג שלי לומדת את הנושא), יש לא מעט מה לעשות שם. יש, למשל, את המוזיאון הפתוח שבגן התעשייה של תפן, שהצלחנו להשיג אליו הנחה בגלל היותה של בת זוגתי סטודנטית, עם גן הפסלים עצום המימדים והתערוכות הרבות.

תכננו לבלות בו שעה-שעתיים ושרפנו עליו כמעט חצי יום. חוץ מזה יש ביישוב כפר ורדים הסמוך שלל גלריות שונות, כמו גלריה טל המעולה שמציגה תערוכות של אמנות פלסטית ישראלית.

לבד וביחד

אבל השוס המרכזי היה שתפסנו את הצימרים בדיוק רגע לפני שמתחילה תקופת הקיץ עמוסת המטיילים, ועוד, כאמור באמצע השבוע.

ככה שחוץ מאיתנו לא היה שם אף אחד, ובכלל האזור היה ריק כמעט לגמרי ממטיילים, מה שנתן לנו רגעים רבים של זוגיות אינטימית, בין אם בתוך הבקתה עצמה, עם כוס תה במרפסת אל מול הנוף או בבריכה – כי למרות שעדיין הקיץ לא התחיל רשמית, עדיין היה חם לאללה.

אפילו במסעדה שבה הלכנו לאכול היינו כמעט לבד ויכולנו לנהל שיחה ערה בלי לנסות להתגבר על רעשי רקע מפריעים.

בדרך חזרה הביתה ניצלתי כל רגע אחרון לעוד זמן איכות עם בת הזוג, כי ידעתי שעם כמה שהיה לנו כיף עכשיו, זה תיכף נגמר ואיך שנגיע הביתה היא הופכת להיות זומבי של לימודים.

לפחות עד סוף תקופת המבחנים…

מחפשים צימרים לבילוי זוגי מפנק? קיראו עוד המלצות על: צימרים רומנטיים

תגים: , , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה