סוף עונת המבחנים – יוצאים לחופשה בישראל!

חיכינו, ציפינו והנה היא הגיעה – סוף תקופת המבחנים. אז נכון שכבר ממש או-טו-טו חוזרים ללימודים. אבל לפני כן רצינו אני ובן זוגי שיחיה לבלות קצת זמן ברגיעה מוחלטת ולשבור את שגרת הלימודים השוחקת.

ועכשיו צריך להתמודד עם החוויה הנפלאה של מציאת צימר רומנטי וזוגי. כשאני אומרת "חוויה נפלאה" אני כמובן צינית, כי לפעמים קצת מסובך למצוא את המקום המדוייק שיתאים מבחינת איזור, ציפיות, אטרקציות ומחיר.

מזל שהתנסיתי בכך ואתם יכולים ללמוד מהניסיון שלי ולהתחלק לי על הזקן. אז תפתחו את האוזניים ותקשיבו טוב, כי הטיפים הבאים עומדים להיות זהב מבחינתכם.

טוב, בלי הרבה דיבורים, כבר אין לימודים ועכשיו הגיע הזמן לנקות את הראש ולצאת לחופשה אמיתית!

חוק ברזל

לא משנה אם בצימר יש את הנוף הכי מדהים בעולם, אלף פינוקים וממתקים ומקבלים עיסוי חינם – אם מתחם הצימרים מאכלס גם משפחות, מומלץ לוותר על המקום, אלא אם כן מבררים עם בעל הצימר שבזמן החופשה שלכם יש במקום זוגות בלבד.

לילדים יש נטיה לשחק כדורגל בחצר בזמן שבדיוק תכננתם לצפות בשקיעה בג'קוזי הזוגי, לצרוח עד עמקי נשמתם לפני השעה שבע בבוקר ועוד התנהגויות בלתי מוסברות שיכולות להרוס לכם לחלוטין את החופשה, אפילו אם היא במקום החלומי ביותר שיש.

אמצע שבוע רגוע

ברגע שתוציאו לעצמכם מהמוח את הקונספציה המשובשת על "סוף שבוע רומנטי" לא תהיה כבר שום בעיה – אמצע השבוע הוא הדבר החם הבא.

קודם כל, צימרים הרבה פחות מאוכלסים באמצע השבוע מאשר בסופו, מה שמגדיל את הסיכויים שלכם ליהנות מקצת שקט ושלווה, ולא להיות שותפים פעילים בכל פעם שבבקתה ליד מורידים את המים בשירותים.

והיתרון הגדול – זה עולה פחות בצורה משמעותית.

רפי, תפתיע אותי!

צימרים מעכשיו לעכשיו זה ממש לא בשמיים, ואם לא מאד משנה לכם איפה בדיוק בארץ אתם עומדים לבלות את החופשה שלכם, ניתן בקלות להיכנס באינטרנט לחיפוש צימרים ברגע האחרון ולראות מה ממתין לכם שם.

במיוחד בחורף, יש המון צימרים איכותיים ונהדרים אשר אינם בתפוסה מלאה, ורק ישמחו לעשות לכם מחיר ידידותי ולאפשר לכם להגיע אליהם ברגע האחרון.

ככה תרוויחו אוירה ספונטנית ותחסכו לא מעט כסף.

העיקר זה הרומנטיקה

אל תיתנו להפתעות לא נעימות להרוס לכם את החופשה שאתם חייבים בשביל עצמכם ובשביל הזוגיות.

חפשו צימר מאתרים אמינים בלבד כמו weekend, קראו את האותיות הקטנות, הביטו היטב בתמונות ולא פחות חשוב – שאלו בעל פה את בעל הצימרים על הפרעות אפשריות.

זה אומר שחשוב לברר האם יש ג'קוזי ומה גודלו; האם מתקיימות עבודות חקלאיות בסמוך לצימר שעשויות להפריע; האם אלו צימרים מבודדים לחלוטין זה מזה; ובקיצור – חשוב מאד לוודא היטב בכל דרך אפשרית מה מחכה לכם בצימר.

אל תטעו לחשוב שיוקרתיות ופינוק בהכרח מעידים על כך שאתם צריכים לשלם מאות רבות של שקלים ללילה! יש מבצעים, יש חבילות ויש הרבה מקומות שישמחו לפנק אתכם במחירים סבירים לכל הדעות.

סיפור עיסוי

והעיקר בחופשה רומנטית הוא לתכנן כמה שיותר חוויות כיפיות שעושים ביחד, כמו עיסוי זוגי, אפשר רכיבה על אופניים זוגיים בטיולים באיזור, הליכות רגליות ביחד או סתם פטפוט במרפסת מול הנוף – הכל בשביל שהחופשה הרומנטית באמת תשפר את הזוגיות ואת התקשורת ביניכם.

מה שחשוב הוא לקבוע את הפעולות המעצימות מראש, כדי שלא תגיעו בסוף למצב של בהיה בטלויזיה במיטה וטענות "משעמם לי" שיבזבזו לכם את החופשה.

עכשיו חשוב רק לא לשכוח לקחת איתכם את בן הזוג וקדימה: חופשה בישראל – ארץ השלווה והרומנטיקה.

תגים: , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה