עוד פעילות ליום העצמאות

בשמורת נאות קדומים שליד העיר מודיעין מארגנים אחלה של פעילות לכבוד חג העצמאות. הם מארגנים סיורי ניווטים לכל המשפחה בעקבות סמלי המדינה כמו: עלי הזית, המנורה, מגן דוד, ועוד…

אחלה של פעילות למי שמעוניין להפעיל את הראש וזה לא רק לילדים כי אם הפעילות מתחלקת לניווט עממי למשפחות וניווט תחרותי לגדולים שחובבי הספורט ורוצים אתגר של ממש.

תוך כדי הניווט תצטרכו לענות על חידות, שאלות טריוויה, כתבי סתרים, וכדו'.

כל משתתף יקבל ערכת ניווט הכוללת הסברים, מפות, תחנות הצפויות בדרך וכתב סתרים אותו עליו לפענח.

מחיר ההשתתפות (הכולל גם את ערכת הניווט והמפות): לילדים היא 25 ₪ ולמבוגרים 30 ₪. מחיר שווה לכל נפש בעיקר בתקופת מיתון זו. הכניסה לפעילות היא עד השעה 15:00- אז אל תאחרו.

אח"כ אתם מוזמנים להתארגן על פיקניק מפנק באחד מכמה מקומות 'אסטרטגיים' בפארק המשקיפים על צמחיה מלבלבת, פינות חמד מוצלות ומדשאות נעימות.

אגב, יש שם גם אגם מקסים שסביבו חורשה מעניינת המטילה צילה על המבקרים – אל תפספסו את פינת גן העדן הזו כשאתם מחפשים מקום להניח את סלסלת הפיקניק.

הפארק, למי שלא מכיר, נמצא בסמוך לכביש 1 שבין תל אביב לירושלים, בסמוך ליער בן שמן. בפארק תוכלו ליהנות, מלבד מתחרות הניווט, גם ממגוון צמחיה וללמוד על אפשרויות החקלאות הארץ ישראליות כפי שבאו לידי ביטוי בתנ"ך. זה מקום מגניב ובהחלט שווה ביקור.

לפרטים נוספים תוכלו להתקשר 08-9770770.

תגים: , , , ,

תגובה אחת לפוסט "עוד פעילות ליום העצמאות"

  1. מאת רחל:

    נחמד……
    רק לא שווה בישביל המחיר…..
    יפה….. מעניין…
    אם אפשר בפחות מחיר היה יותר שווה והרבה יותר היו מגיעים…………………

כתיבת תגובה