ארכיון פוסטים מהקטגוריה "צימר בגליל המערבי"

המלצות טובות לחופשה חורפית בישראל

יום חמישי, 12 בינואר, 2012

לקח לו זמן לחורף להגיע, אבל נדמה שהוא כאן ובגדול. החרמון עוטה כסות לבנה ונפתח למבקרים ובקרוב לגולשים, זרימת הנחלים מתעצמת, הכינרת מוסיפה סנטימטרים אחדים למפלסה, הכלניות כבר פורחות וגם הרקפות, קר מאוד בלילות ובמילים אחרות- החורף סוף כל סוף לא רק קפץ לביקור חפוז, איזה תענוג. עבור אנשים רבים החורף מסמל בית, החימום פועל שעות נוספות, במיטה מחכה שמיכת פוך עבה וספר טוב ולמי יש חשק לצאת מהבית כשקר בחוץ וגשם ובוץ. אנו מציעים לכם לעזוב מעט את הנוחות של הבית ולצאת לחורף ולגלות את נפלאותיו. לפניכם שלל המלצות לחופשה חורפית במיטבה.

שוכחים מהחורף- מרחצאות חמים:

החורף הינו העונה הקלאסית לבילוי באחד מאתרי המרחצאות החמים הפזורים ברחבי הארץ מהצפון ועד המדבר. המים החמים הבוקעים מבטן האדמה כמובן שאינם מושפעים מהטמפרטורה שבחוץ. כמה כיף לרחוץ בבריכה חמה כשבחוץ קר ויורד גשם. חם בגוף, חם בלב. המים החמים עתירי הגופרית ידועים בסגולות החידוש והרענון שלהם, כה נדרש עבור גוף לא פעיל שאינו רואה הרבה אור שמש, כפי שקורה לרבים מאיתנו בחורף.

(המשך…)

צימרים במושב נתיב השיירה ואטרקציות בסביבה

יום רביעי, 16 במרץ, 2011

מידי פעם פשוט אין ברירה אלא לקחת חופש מהלחצים של היום יום, ומכאבי הראש של השגרה ולפנות קצת זמן לחופשה מפנקת עם בן או בת הזוג, או המשפחה. ואם נמאס מהשגרה – בואו למושב נתיב השיירה! (המשך…)

צימרים בכברי – המלצות לפני השנה החדשה…

יום חמישי, 23 בדצמבר, 2010

מאז שנות התשעים החלו קיבוצים רבים, וקיבוץ כברי בינהם, להפריט את עצמם לדעת וכחלק מההפרטה הכל כך מזעזעת, להציע יותר ויותר חדרים של חברים שעזבו ואינם עוד חלק מהקיבוץ, כצימרים למטיילים הרבים שפוקדים את חלקיה השונים של ישראל. (המשך…)