ארכיון פוסטים מהקטגוריה "אירוח דרוזי"

חווית אירוח דרוזי בבית ג'אן

יום ראשון, 31 ביולי, 2011

הכפר הדרוזי בית ג'אן מתנשא לגובה של מעל 1000 מטר מגובה פני הים. הכפר יושב למרגלות הר מירון ומוקף בצמחיה טבעית ובנוף מרהיב. ובתוך הכפר עצמו- אווירה אותנטית ואנשים מרתקים ומסבירי פנים. מוזמנים לקרוא מעט על הכפר ועל אפשרויות האירוח והאטרקציות שבו ומסביבו.

בין העננים:
בקתות העץ "בין העננים" משתלבות באופן נפלא עם האווירה השוררת בבית ג'אן ועם הנוף הקסום. בכל בקתה ג'קוזי זוגי ומזגן אשר אותו כלל לא בטוח שתצטרכו להפעיל. העיצוב האירופאי כמעה, נושא אותנו למקומות מרוחקים, לחורפים קפואים ומלאי שלג ולעולמן של האגדות. מחוץ לבקתות, תצפית מרהיבה לכיוון מערב וצפון. אל הכינרת והרי ירדן, אל החרמון והרי לבנון. ניתן להזמין ארוחות בוקר, צהריים וערב על טהרת האוכל הדרוזי האותנטי. בתפריט מנסף, סינייה, קובה, חומוס ביתי, סלטים צבעוניים, לבנה וזו רשימה חלקית למדי של אוכל טעים, צבעוני ומיטיב.
(המשך…)

המלצות על 2 צימרים למבקרים בחרמון

יום שני, 28 בפברואר, 2011

קשה לפספס את העובדה שהחורף בעיצומו. השמיים די אפורים, החורשות מלאות רקפות, לכל מי שאתם מכירים יש, היתה או תהיה שפעת בימים הקרובים ולפעמים אפילו יורד גשם. הלוואי וירד קצת יותר גשם ובעיקר שלג – בחרמון! ולכ מי שואהב שלג ואוהב את החרמון, אנחנו מביאים המלצות על 2 צימרים בסביבה… (המשך…)

חורפיש – אירוח דרוזי אותנטי

יום ראשון, 21 בנובמבר, 2010

מי שלא ידע אירוח דרוזי אמיתי לא יודע אירוח מהו! בואו לבלות סוף שבוע מרגיע ואותנטי בישוב הדרוזי חורפיש. חוויות לא יחסרו לכם! (המשך…)