ארכיון פוסטים מהקטגוריה "צימרים בגליל"

המלצות טובות לחופשה חורפית בישראל

יום חמישי, 12 בינואר, 2012

לקח לו זמן לחורף להגיע, אבל נדמה שהוא כאן ובגדול. החרמון עוטה כסות לבנה ונפתח למבקרים ובקרוב לגולשים, זרימת הנחלים מתעצמת, הכינרת מוסיפה סנטימטרים אחדים למפלסה, הכלניות כבר פורחות וגם הרקפות, קר מאוד בלילות ובמילים אחרות- החורף סוף כל סוף לא רק קפץ לביקור חפוז, איזה תענוג. עבור אנשים רבים החורף מסמל בית, החימום פועל שעות נוספות, במיטה מחכה שמיכת פוך עבה וספר טוב ולמי יש חשק לצאת מהבית כשקר בחוץ וגשם ובוץ. אנו מציעים לכם לעזוב מעט את הנוחות של הבית ולצאת לחורף ולגלות את נפלאותיו. לפניכם שלל המלצות לחופשה חורפית במיטבה.

שוכחים מהחורף- מרחצאות חמים:

החורף הינו העונה הקלאסית לבילוי באחד מאתרי המרחצאות החמים הפזורים ברחבי הארץ מהצפון ועד המדבר. המים החמים הבוקעים מבטן האדמה כמובן שאינם מושפעים מהטמפרטורה שבחוץ. כמה כיף לרחוץ בבריכה חמה כשבחוץ קר ויורד גשם. חם בגוף, חם בלב. המים החמים עתירי הגופרית ידועים בסגולות החידוש והרענון שלהם, כה נדרש עבור גוף לא פעיל שאינו רואה הרבה אור שמש, כפי שקורה לרבים מאיתנו בחורף.

(המשך…)

צימרים באורטל

יום ראשון, 3 ביולי, 2011

אני תמיד האמנתי שצריך לחוות כל דבר עד הסוף, כמו שצריך. אם אתם רוצים להרגיש הרפתקנים אז תעשו משהו באמת משוגע, שבאמת שונה משגרת היום יום שלכם, אם אתם רוצים לעשות משהו נחמד, אל תשימו לקבצן עשרה שקלים בכובע אלא תמצאו עמותה להתנדב בה ואם אתם מחפשים חידוש אל תקנו ספה באיקאה אלא תעברו דירה. כזאת אני, קיצונית.

למרבה המזל החיים נותנים לנו מספיק הזדמנויות לשינויים כל יום וכל הזמן, ככה שאנחנו לא חייבים להצטרף לעמותה, לעבור דירה ולהצטרף לחיל השלום בשביל להיזכר שיש סיבה שאנחנו חיים, ושהסיבה הזאת לא קשורה לצבירת כמה שפחות ימי מחלה בעבודה.
(המשך…)

בריכה שיש בה צימר – צימרים עם הבריכה הכי שווה

יום חמישי, 16 ביוני, 2011

עכשיו כשהקיץ כבר כאן, אפשר לראות את טיפוסי העולם מתחלקים לשניים – אוהבי הקיץ, ואוהבי החורף.

את אוהבי הקיץ תוכלו לזהות על סמך החיוך הרחב שעוטות פניהם איך שהם רואים את קרן האור הראשונה של הששמש הקיצית. טיפוסים אלה ישמחו ללבוש את בגדיהם הקצרים וללכת לטייל, ללכת לים או בכלל להמשיך לחיות כרגיל, כאילו מתוך התעלמות מוחלטת מהגיהנום הבוער של 40 מעלות בצל שסביבם. (המשך…)