ארכיון פוסטים מהקטגוריה "כללי"

אירוח כפרי בקיבוץ אורטל

יום רביעי, 16 באוקטובר, 2013

אירוח כפרי בקיבוץ אורטל – להרגיש בשוויץ ולהישאר בישראל

אחד הקיבוצים האטרקטיביים ביותר באזור צפון הארץ בכלל ובפרט ברמת הגולן הינו קיבוץ אורטל. קיבוץ אורטל משופע בנופים מרהיבים, באוויר צלול ונקי והוא מציע מגוון צימרים לאירוח, מקום נפלא לחופשה עם הילדים או לחופשה זוגית רומנטית!

צילום- אורן גבאי-גולן
(המשך…)

פסטיבל הקולנוע הבריטי בירושלים 2012

יום שני, 20 בפברואר, 2012

פסטיבל הקולנוע הבריטי סיפק השנה תשעה סרטים מובחרים של יוצרים צעירים ומוכשרים. המגוון היה גדול ומעניין

לאחר הפסקה של שנתיים, פסטיבל הקולנוע הבריטי והאיכותי חזר השנה ונראה כי עבר משהו טוב על תעשיית הסרטים הבריטים בשנה האחרונה. השנה הוצגו תשעה סרטים חדשים בסינמטקים בירושלים, תל-אביב, שדרות, חיפה, ראש-פינה, חולון והרצליה.

המועצה הבריטית יזמה את הפסטיבל במטרה לקדם את היצירה בבריטניה ואת הקשר לישראל. הסרטים עוסקים בסוגיות חברתיות חשובות כגון אלימות, זרות אתנית, חיפוש אחר זהות אישית בחברה שעוברת שינויים ועוד. כמו-כן, ישנם כמה ז'אנרים כגון דרמה, אימה, עיבוד לקלאסיקה וקולנוע דוקומנטרי. רוב היוצרים הינם חלק מהדור החדש של היוצרים בבריטניה ובהתאם לכך מוצגים הסרטים, מנקודת מבט חדשנית ומעניינת.

פסטיבל הקולנוע הבריטי בירושלים הציג מדי יום בין התאריכים 4-12 בפברואר מספר סרטים. להלן טעימה מחלק מהם:

רשימת חיסול: ג'יי, חייל לשעבר וידידו גאל לוקחים על עצמם משימה ונחשפים לפראנויות ופחדים מן העבר. מדובר במותחן אימה מעורר מחשבה. הסרט זיכה את הבמאי בן וויטלי בתואר "הבמאי החם הבא" בבריטניה.

הבלש הבנגלי: סרט דקומונטרי המתאר את הודו המודרנית דרך עולם הפשע ומציג את עולמם המשגשג של החוקרים הפרטיים עקב חוסר האמון של הציבור במשטרה. הסרט עוקב אחר הבלש הבנגלי ראג'ש וצוות עוזריו בזמן שהם חוקרים מקרים הקשורים ללקוחותיהם. במקביל ישנו את סיפורו האישי של החוקר החולם להיות רקדן בינלאומי ועל הטיפול שלו בבנו ובאשתו החולה.

(המשך…)

צימרים עם בריכה למשפחות

יום שלישי, 6 בדצמבר, 2011

אם אתם מעדיפים לא לשמוע את המשפט "משעמם לי" כשאתם נוסעים לחופשה משפחתית בצימר, מומלץ לבחור צימר עם בריכה

כשבני זוג נוסעים לחופשה בצימר, פעמים רבות הם מחפשים את השקט, השלווה והרוגע ולכן הג'קוזי הצופה לנוף הפסטורלי ומיטה מפנקת בהחלט מספיקים להם. כשהזוג מחליט לקחת את ילדיו לצימר התמונה כבר לגמרי שונה. השקט והשלווה מתחלפים באטרקציות ופעילויות על-מנת שלילדים לא יהיה משעמם, לכן צימר עם בריכה יכול להיות פתרון טוב לילדים ולהורים שיוכלו להנות מהחופשה בצימר ואולי אפילו קצת לנוח ולא לחפש אטרקציות ותעסוקה לילדיהם.

כשבוחרים צימר חשוב לוודא שאכן יש לו בריכה ושהמקום מתאים לילדים. בנוסף, מומלץ לבדוק אם מדובר על בריכה במתחם הצימרים או שהיא נמצאת בשטח המושב או הקיבוץ ואם היא פתוחה בסופי שבוע.

(המשך…)